ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Youtube Uploader – Free edhe shum i mir

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 43
Join date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Youtube Uploader – Free edhe shum i mir   Wed Apr 09, 2008 10:43 am

Nese shtini ndonje video ne Jutube, kah faqja zyrtare dhe me akont tuajin ju merr shum kohė. Ndersa me ket program ngarkimin e bėni shum me shpejt .

Ne kuader te ktij programit gjinden edhe disa programe shtes (si nė foto) ,disa kerkojn instalim te mevonshem .

http://www.dvdvideosoft.com/download/FreeYouTubeUploader.exe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albafresh.nice-forums.net
 
Youtube Uploader – Free edhe shum i mir
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Box :: Hacking-
Kėrce tek: