ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Protesta kundėr pavarėsisė nė Mitrovicė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
W0rM
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Protesta kundėr pavarėsisė nė Mitrovicė   Sat Feb 23, 2008 2:22 am

Disa mijėra serbė kanė demonstruar nė Mitrovicė kunder pavarėsisė sė Kosovės. KFOR-i mbylli kalimet kufitare me Serbinė dhe pengoi hyrjen e shumė autobuzėve me studentė serbė nė Kosovė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Protesta kundėr pavarėsisė nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: