ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ndale Pc Per 1sec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 43
Join date : 21/02/2008

MesazhTitulli: Ndale Pc Per 1sec   Wed Apr 09, 2008 8:28 am

Nese ju vonohet pc-ja gjat ndaljes vetem merrni ket program dhe per 1 second do tju ndalet vetem e hapni dhe nuk ka nevoj me e instalu vetem e qelin fajllin edhe si te klikoni ju ndalet. E kam testu vet.

http://www.speedyshare.com/278790689.html


Tina-Naji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albafresh.nice-forums.net
 
Ndale Pc Per 1sec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Box :: Hacking-
Kėrce tek: