ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 CV-Security PHPMailer v1.0

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 43
Join date : 21/02/2008

MesazhTitulli: CV-Security PHPMailer v1.0   Wed Apr 09, 2008 8:26 am

CV-Security PHPMailer v1.0
Coded by : CV-Security
Ndihmes : MrNETi

Sherben per SPAM Email apo per Email Reklama, se pari duhet me e ekstraktuar nga .rar arkiva mandej ne nje host tuajin e beni upload dhe mandej e perdorni duke hapur nje Faqe te re dhe duke perdorur Linkun e hostit qe posedoni http://www.pershembull.com/inbox.php keshtu qe hosti duhet poseduar leximin e .php fileve.......

rapidshare.com CV-Security_PHPMailer_v1.0__www.tc-team.com_.rarRar Pass :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albafresh.nice-forums.net
 
CV-Security PHPMailer v1.0
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregullat e Forumit :: Lajmrimet Nga Staffi-
Kėrce tek: