ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pytje kerkohet pergjigja..??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
W0rM
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Pytje kerkohet pergjigja..??   Sun Feb 24, 2008 3:33 am

Kush esht kryeqyteti i Svicres (CH-sė) dhe a esht CH ne Evrop??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pytje kerkohet pergjigja..??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shkencat | Natyrore :: Gjeografia-
Kėrce tek: