ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregullat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CraCker-Adi
V.I.P.
V.I.P.


Numri i postimeve : 44
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Rregullat e Forumit   Sun Feb 24, 2008 3:09 am

Antar te nderuar Pasi te jeni regjistruar ju kisha lutur se pari ti lexoni rregullat Kur ti Lexoni Rregullat Duhet te Prezantoheni Dhe me Pas Te Postoni nermal neper Tema

1. Pa fjal fyese
2. Mos me nderhy pa nevoj neper TEMA
3. Mos me nderhy ne mendime te huaja

Ata qe nuk i permbahen ketyre rregullave marrin verejtje
3 Verejtje = BANN(Banned-Perjashtim Nga Forumi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rregullat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregullat e Forumit :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: