ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si Me Bo Hacked Web-Site

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CraCker-Adi
V.I.P.
V.I.P.


Numri i postimeve : 44
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Si Me Bo Hacked Web-Site   Sat Feb 23, 2008 10:34 am

Edhe Ju Hackni Weba

--------------------------------------------------------------------------------

Ju pershendes Dot mundona qe tju tregoj nje menyr te leht se qysh mi hack web site...

Shkojm :

E qelum programin po dohet ta nalni anti virus sit keni dhe dhe tnai shkojm...

File > Open dhe e qesum listen qe ekini ne rar

Tani shkojm Options > Set messenge ( e qesum inexin ton ) por e klikojm Html Code aty edhe e qesum indexin

si psh une temin :<html><head>


****** content="text/html; charset=ISO-8859-1" http-equiv="content-type"><title>
HaCKeD ! ! ! (( Stricker's )) </title></head><body style="color: rgb(255, 255, 255); background-color: "white" vlink="white">
<div style="font-family: Verdana;" align="center">

</BODY>
<p align="center"><font color="Red"><span style="font-size: 30pt"><b>HACKED !!!</b></span></font><br>
<img border="0" src="WWW.Cerkezi.De.Vu" width="450" height="450"></a></p>


<p align="center"><font color="black"><span style="font-size: 15pt"><b>BE CAREFUL NEXT TIME !!</b></span></font><br>
<p align="center"><font color="#0289fe"><span style="font-size: 15pt"><b>Hacked By Unix </b></span></font><br>

<p align="center"><font color="orange"><span style="font-size: 10pt"><b> For All Muslims </b></span></font><br>

</html><head>


Tani shkojm apet Options > Set extension / dir dhe ja lojm qysh po dojna mija lon ati webit qe po dojna me hack ne fund une pija lo /force.html

Tani Klikojm Scan / Exploit

Programi webat vet i Gjen ju vetum pijeni qajen ngoni muzik dhe tani ju dalin wbeat cilat ekan at biruc

qe edhe une qitu e hacka njo sa per shembull VeQ E kom bo Hacked n'emer t'forumit tim as-force

http://www.ncvip.com/force.htm

http://www.badongo.com/file/1614085
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si Me Bo Hacked Web-Site
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: