ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te Krijojm nje Logo apo Avatar ne Internet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CraCker-Adi
V.I.P.
V.I.P.


Numri i postimeve : 44
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Si te Krijojm nje Logo apo Avatar ne Internet   Sat Feb 23, 2008 10:31 am

Anėtarėsuar : 16 Nov 2007
Mesazhe : 55

Titulli: Si te Krijojm nje Logo apo Avatar ne Internet Tue Dec 11, 2007 8:09 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Shume Thiesht

Shkon ketu :

http://www.says-it.com/seal/dhe e krijon sipas deshiresh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te Krijojm nje Logo apo Avatar ne Internet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: