ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Gzimi i shqipėtarėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
W0rM
Admin
Admin


Numri i postimeve : 15
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Gzimi i shqipėtarėve   Sat Feb 23, 2008 9:45 am

Shqiptaret kosovar dhe ne te gjith an e mban bota qe jan shqiptaret jan gezuar per pamvarsin e kosoves ...
Pavarsin e kosoves njerzit e preseshin me vite te tera po ashtu edhe me shekuj te ter. Investimet e shqiptareve ishin shum te mdha ...
P.SH

Fishek Zjarret , flamuri kosovar 3 km , kosova e posalindur ... E shum te tjera

Pėrmbajta by Qerkezi- Hacking ...(SI)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gzimi i shqipėtarėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: