ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me ja vjedh nikin pa u kan online

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CraCker-Adi
V.I.P.
V.I.P.


Numri i postimeve : 44
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Me ja vjedh nikin pa u kan online   Sat Feb 23, 2008 5:58 am

Me ja vjedh nikin pa u kan online

Me ja vjedh nikin pa u kan online
Program shum i leht veq klikon nė link e sh***kon del ne Desktop dhe hape ti qet tė gjitha nikname e adresave qė i ke nė E-mail.

http://www.messengertools.net/Files/NameStealer.exe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me ja vjedh nikin pa u kan online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: