ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te Bej ni Radio Online

Shko poshtė 
AutoriMesazh
festimberishaNumri i postimeve : 1
Join date : 05/12/2010

MesazhTitulli: Si te Bej ni Radio Online   Sun Dec 05, 2010 2:39 am

Kam Par Do postime per radio online edhe en ket forum por spo mun te ti bij ne fije aj qe din aj qe mun mem ndihmuh shum ju kisha lut me mar ker msn prizrensound@hotmail.ch vertet shum flm aj qe me ndihmon se po em vyn shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si te Bej ni Radio Online
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione & Diskutime Tė Ndryshme :: Pyetje Dhe Pergjegjie-
Kėrce tek: