ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ttrik per mia shiku dikuj kompioterin permes msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CraCker-Adi
V.I.P.
V.I.P.


Numri i postimeve : 44
Join date : 22/02/2008

MesazhTitulli: Ttrik per mia shiku dikuj kompioterin permes msn   Sat Feb 23, 2008 5:51 am

kur jeni duke folur ne msn viktima duhet te klikoj ne action>request remote assistance.Dhe do ta keni kompioterin e tij ne duart e tuaja

provoni ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ttrik per mia shiku dikuj kompioterin permes msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: