ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Demikelis, i zhgenjyer per mosthirrjen nga Argjentina

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhOsT RidEr
Super Moderator
Super Moderator


Numri i postimeve : 15
Join date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Demikelis, i zhgenjyer per mosthirrjen nga Argjentina   Sat Feb 23, 2008 5:30 am

Martin Demikelis ėshtė zhėgnjyer psi ka marrėvesh se ai nuk do tė jetė nė "Gjermani 2006". Ylli i Bajernit tė Mynihut pritej tė ishte nė listėn e Pekermanit, por ai ka vendosur tė mos thėrrasė Demikelis dhe Havier Zanetin jashtė listėsh prej 23 lojtarėsh. Demikelis ėshtė shprehur shumė i zhgėnjyer: Trajneri mė telefonoi, - tha ai. - Nuk jam dakort me vendimin e tij, nuk mė bėhet tė jetoj ose tė luaj mė futboll. Qė kur e morra vesh, nuk kam mė dėshirėn ti dedikohem futbollin. Nuk dua tė bėj asgjė tjetėr, madje as tė shkoj pėr pushime". Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Demikelis, i zhgenjyer per mosthirrjen nga Argjentina
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: