ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Galasi kryen vizitat mjekėsore te Milani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhOsT RidEr
Super Moderator
Super Moderator


Numri i postimeve : 15
Join date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Galasi kryen vizitat mjekėsore te Milani   Sat Feb 23, 2008 5:29 am

Shumė zėra, njėqindė hipoteza, njėmijė skenare dhe njė lajm i sigurt: tė hėnėn Uilliam Galasi ka kryer vizitat mjekėsore dhe testet nė Milanelo dhe ėshtė thuajse njė lojtar kuqezi. Francezi, qė ėshtė njė "xhol" mbrojtės pasi mund tė luajė si nė qendėr ashtu edhe nė krah, ka shumė mundėsi tė pėrdoret si pjesė kėmbimi nė kuadėr tė ēėshtjes qė pritet tė ēojė Andrij Shevēenkon te Ēelsi dhe shumė miliona nė arkat e klubit kuqez
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Galasi kryen vizitat mjekėsore te Milani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: