ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Morati ndryshon ide, "jo" Kapelos

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhOsT RidEr
Super Moderator
Super Moderator


Numri i postimeve : 15
Join date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Morati ndryshon ide, "jo" Kapelos   Sat Feb 23, 2008 5:27 am

Masimo Morati ka parė si mundėsi mė tė mirė mbajtjen e Roberto Manēinit si teknik tė skuadrės, nė vend tė njė kandidature serioze tė Kapelos. Ky vendim ėshtė arritur tė shtunėn nga drejtuesit zikaltėr dhe komunikata pėr shtyp ka qenė e menjėhershme. Kapelo (pėr herė tė dytė nė karrierėn e tij) ka qenė shumė pranė drejtimit tė Interit. Ai duhet tė pėrqendrohet tė drejtojė sa mė mirė skuadrėn bardhezi, pasi me tė ka lidhur njė kontratė deri nė 2007-n. Nė javėt e fundit, takimet mes dy palėve janė rralluar edhe nė nivele tė ndryshme. Nė takimin e fundit tė fshehtė ka qenė i pranishėm Masimo Morati. Ėshtė diskutuar pėr shumė detaje, pėr njė kontratė trivjeēare, pėr kompozimin e stafit tė ri teknik dhe tė fuqizimit tė skuadrės. Pėr kėtė motiv, me kalimin e kohės kjo mundėsi ėshtė shuar dhe ambienti zikaltėr duhet tė merret me polemikat e paevitueshme. Por lind pyetja ēfarė do tė bėjė Kapelo? Me skandalin e fundit qė ka prekur Juven gjithēka mund tė ndodhė: heqje titulli ose Seri B, ndaj Reali i Madridit e pret krahėhapur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Morati ndryshon ide, "jo" Kapelos
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Design :: Program T3eja-
Kėrce tek: