ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkarkoni - Antivirusa Full

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naji-3ntNumri i postimeve : 95
Join date : 13/04/2008

MesazhTitulli: Shkarkoni - Antivirusa Full   Wed Apr 16, 2008 10:17 am

Pėrshėndetje anėtar tė nderuar,


Nė kėtė temė tash e tutje mund tė postoni dhe tė shkarkoni Antivirusa nė verzionin full qė tė mund tė mbroheni nga virusa dhe file qė nuk janė tė mirėpritur nga Sistemi OperativJo tema tė bėhet chit/chat por vetėm postim i antivirusave ...
___________________________
... me respekt phannolee
Pėrmbajuni Rregullave !!


"Ctrl + Alt + Delete - ... the biggest advance in the Windows operating system,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shkarkoni - Antivirusa Full
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Box :: Crack & Serialz-
Kėrce tek: