ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 ALL HACKED WEBPAGES HERE --> Yu Gr Hr Mk etc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naji-3ntNumri i postimeve : 95
Join date : 13/04/2008

MesazhTitulli: ALL HACKED WEBPAGES HERE --> Yu Gr Hr Mk etc   Wed Apr 16, 2008 10:15 am

Djema pershendetje gjith qe beni nje hack
ju lutem postoni ketu dhe tregoni ketu qka keni te thotni ju kisha lutur
qe mos te hapim gjithmon tema te reja tani vazhdojm me tƫ Gjitha webpage te hackeraur shenoni kƫtu...

po vazhdoj pra un me nje kjo eshte shkaku qe danimarken sun e shof me sy ma.... kaloni bukur dhe qaste te kandshme i mir pres faqet e juaj ketu qe keni hackeru...

Cito:
...

http://www.angelorossi.gr
http://www.astiteam4x4.com/khg.htm
http://www.inzonedesign.dk
http://www.aned.gr
http://www.semitech.com.sg
http://www.lovemail.pt
http://www.love-email.de
http://www.love-email.com
http://www.bellus.net
http://www.jobsatashton.com
http://www.jobsatashton.com/process-signin.php
http://www.alexbaratta.com/
http://www.greatbarrierairlines.co.nz/index.htm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
ALL HACKED WEBPAGES HERE --> Yu Gr Hr Mk etc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: AlbaFresh Box :: Exploit-
Kėrce tek: