ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 E Book (Electronic Book)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naji-3ntNumri i postimeve : 95
Join date : 13/04/2008

MesazhTitulli: E Book (Electronic Book)   Wed Apr 16, 2008 10:10 am

b]
Nese dini ndonje e-book electronic book qe eshte si liber dixhital
dhe qe mund ta lexosh ne monitor te kompjuterit, PC, lap-top ..

E Book kane formate te ndryshme, dhe per t'u lexuar zakonisht duhet nje e Book reader Microsoft Reader, Adobe Acrobat Reader... ose tekefundit nje software qe t'i lexoj.

Pra ketu mund te prezentoni E Book falas (dhe jo me pagese!) dhe qe kryesisht te kene si tematike :

- Informatiken
- PC
- Hacking/Cracking/Phreaking..
- Gjuhe programuese te ndryshme
- Web
- ne Anglisht ose Shqip (mundesisht)
..etj..etj..


[ dhe ju ltm jo romane e gjera palidhje, ndryshe do te eliminohen : Cool]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E Book (Electronic Book)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Chat Programe :: PalTalk-
Kėrce tek: